Kościół Zielonoswiątkowy w Jaworznie - zbór BETEL

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Robert Kasprowicz w Jaworznie!

Już w najbliższą niedzielę 9 października 2016 r. na niedzielnym nabożeństwie (godz. 10.00) będziemy gościć Roberta Kasprowicza. Robert gra przepiękną muzykę, cudownie śpiewa, podczas nabożeństwa będzie również dzielił się Słowem. Zapraszam wszystkich gorąco!

http://www.robertkasprowicz.com/pl,start.html

Klub Dobrej Nowiny

Po wakacyjnej przerwie rusza Klub Dobrej Nowiny. Najbliższe spotkanie w sobotę 17 września o godz. 11.00. Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy!

Koncert chóru Gospel Wings

Na niedzielnym nabożeństwie 26 czerwca 2016 r. wystąpił jaworznicki chór Gospel Wings.

Gospel Wings

23 kwietnia 2016 r., godz. 11 - Klub Dobrej Nowiny dla dzieci

W najbliższą sobotę 23 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci do Klubu Dobrej Nowiny, ul. Leśna 11, zbór Betel.

O zagrożeniach okultyzmu cd.

Serdecznie zapraszamy na ciąg dalszy wykładów Andrzeja Lubera dotyczących zagrożeń okultyzmu - sobota 16.04.2016 r. godz. 16.00, zbór "Betel".

Usługa 16.04.2016 część 1

Usługa 16.04.2016 część 2

Klub Dobrej Nowiny, sobota 9.04.2016, godz. 11.00

W najbliższą sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkie dzieci do Klubu Dobrej Nowiny, zajęcia odbywają się w zborze Betel.

Mateusz Chowaniec finalistą IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Mateusz Chowaniec ze Zboru Zielonoświątkowego "Betel"  w Jaworznie zajął III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej w Warszawie.
W Kościele Zielonoświątkowym przez Służbę Katechetyczną od kilku lat organizowany jest Konkurs Wiedzy Biblijnej dla dzieci. Konkurs rozgrywany jest teraz w dwóch etapach lokalnym i ogólnopolskim. W tym roku  z Jaworzna dostała się do finału  1 osoba i 12 marca 2016 roku w finale Mateusz Chowaniec  uczeń IV klasy SP 15 zajął wysoko punktowane  III miejsce.
Temat tegorocznego konkursu:  Dzieje narodu wybranego za czasów Jozuego i Sędziów.
W Konkursie wzięło udział 286 uczestników.  Do finału przeszło 79 finalistów.
Laureatom zostały wręczone nagrody, statuetki i dla wszystkich finalistów została zorganizowana wycieczka po stolicy wraz z przewodnikiem.

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu we wrześniu 2016 roku.

Na zdjęciu: Mateusz Chowaniec, Jak Skawiniak, pastor zboru oraz Aleksandra Skawiniak, która przygotowywała Mateusza do konkursu

Pomoc finansowa dla Iguni

Bardzo prosimy o pomoc finansową dla Iguni Żak.

Iga urodziła się 18.09.2015 i w krótkim czasie zdiagnozowano u niej atrezję dróg żółciowych. Jest po operacji Kasai, wkrótce czeka ją transplantacja wątroby. Prawdopodobnie dawcą będzie mama, która przekaże córci część swojej wątroby.

Więcej informacji

Klub Dobrej Nowiny już w najbliższą sobotę

Galeria - Zimowisko 2016

 

12 marca 2016 r. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do Klubu Dobrej Nowiny (ul. Leśna 11). W programie jak zwykle wiele ciekawych zajęć, atrakcji i nagród.

Serdecznie zapraszamy!

Ferie z Klubem Dobrej Nowiny

Klub Dobrej Nowiny odbywa się systematycznie, dwa razy w ciągu miesiąca. To czas gdy dzieci mogą wspólnie bawić się, śpiewać razem, wykonywać robótki ręczne, nauczyć się stosowania biblijnych zasad w życiu. Spotkania są bezpłatne, każdy rodzic może przyprowadzić swoją pociechę.

Jeśli Twoje dziecko miałoby spędzić sobotę przez telewizorem lub komputerem a lubi dobrą zabawę, jest twórcze to Klub Dobrej Nowiny jest właściwym miejscem dla Twojego dziecka.

Najbliższe spotkanie -sobota, 27 lutego 2016 r.

Serdecznie zapraszamy!

Strona 4 z 10