Kościół Zielonoswiątkowy w Jaworznie - zbór BETEL

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

21 grudnia 2014, godz. 10.00 - koncert chóru Gospel Wings

Zapraszamy na koncert jaworznickiego chóru Gospel Wings, który po raz kolejny wystąpi podczas niedzielnego nabożeństwa w Zborze "Betel", tym razem z nowym, częściowo świątecznym, repertuarem.

23 listopada 2014 r. - błogosławeiństwo dzieci

"Wtedy mu przyniesiono dzieci, aby włożył na nie ręce i modlił się; ale uczniowie gromili ich. Lecz Jezus rzekł: Zostawcie dzieci w spokoju i nie zabraniajcie im przychodzić do mnie; albowiem do takich należy Królestwo Niebios. I włożył na nie ręce po czym odszedł stamtąd".

Ewangelia Mateusza 19, 13-15

Kiermasz pracowni plastycznej

Galeria

W niedzielę 30 listopada 2014 r. po nabożeństwie odbędzie się kiermasz, na którym będzie można zakupić wyroby powstałe w Pracowni Plastycznej. Za uzyskane w ten sposób środki będzie można zakupić materiały do dalszych prac. Serdecznie zapraszamy

Wycieczka dla dzieci

W dniach 7-9 listopada 2014 r. organizowana jest wycieczka dla dzieci w wieku 6-12 lat do Wisły Gościejów. Koszt wycieczki to 89 zł (wraz z ubezpieczeniem). Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kancelarią Zboru.

Zapraszamy na Festiwal Życia Katowice - Chorzów

Zainteresowanych udziałem w Festiwalu prosimy o kontakt z Kancelarią Zboru.

Więcej informacji na stronie internetowej Festiwalu  http://festiwalzycia.com/

STREFAO Żywe kamienie

Zapraszamy na ekumeniczną konferencję chrześcijańską, która odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie 21 czerwca 2014 r.

Więcej na stronie internetowej

Występ Chóru Filadelfia

W niedzielę 18 maja 2014 r., w zborze Betel wystąpił chór Filadelfia z Bielska Białej.

Galeria

Koncert "Gospel Wings"

Serdecznie zapraszamy na koncert jaworznickiego chóru "Gospel Wings". Koncert odbędzie się 24 maja 2014 r., w sobotę, o godz. 17.00 w sali kameralnej Miejskiego Centrum Kultury w Jaworznie.

Wakacje 2014

Zapraszamy na kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, szeroka oferta dostępna w Kancelarii Zboru.

Festiwal Nadziei

Kaznodzieja Franklin Graham i Henryk Wieja (tłumacz)

Zapraszamy na Festiwal Nadziei, który odbędzie się 14-15 czerwca 2014 r. w Warszawie na stadionie Legii. Niestety, nie ma już wolnych miejsc w zarezerwowanych dla uczestników autokarach. Dla miłośników długodystansowych wycieczek rowerowych Adam Guja proponuje zorganizowany przejazd na Festiwal rowerem, zainteresowani są proszeni o kontakt 518 536 055.

Strona 7 z 10